Top 5 párty z pláže v Chorvátsku

Zrče v meste Novalja na ostrove Pag

     pláž zrče novaljaV meste Novalja na ostrove Pag sa nachádza „chorvátska Ibiza“, ako populárne volajú nádhernú štrkovú pláž Zrče. Okrem Modrej zástavy, ktorou je ocenená, je najznámejšia po zábavách, trvajúcich 24 hodín denne. Taktiež je tu možnosť prenájmu jet-ski, ležadiel a slnečníkov, či zábavy na vodnom tobogane a volejbalovom ihrisku. Určite navštívte kluby Kalypso, Papaya a Aquarius, kde si môžete užívať celodennú zábavu, medzičasom už svetoznámu.

Mestská pláž v Poreči

     gradska plaža porečPláž mestského kúpaliska sa nachádza kilometer od centra Poreču. Táto štrková pláž s betónovými časťami je ocenená Modrou zástavou. Ponúka veľké možnosti vodných športov, ako sú jet-ski, vodné lyžovanie a jachting. Najväčšiu popularitu získala vďaka
beach clubu Colonia Iulia Parentium, ktorý každý deň po 20. hodine svojim návštevníkom ponúka rôzne možnosti zábavy, až do skorých ranných hodín, pri zvukoch svetoznámych DJ-ov.

Pláž v meste Hvar, ostrov Hvar

     pláž v meste hvarNajkrajšou plážou v meste Hvar je štrková pláž v kempe Vira, ocenená Modrou zástavou. Návštevníci mesta by si určite mali pozrieť pláže na Pekelných ostrovoch (Pakleni otoci). Po návrate do mesta sa začína zábava, pretože Hvar je naďaleko známy svojimi
after beach party, medzi ktorými vyniká klub Carpe Diem, nachádzajúci sa priamo v prístave, a zábavami na korze, vďaka ktorým je Hvar jednou z najobľúbenejších destinácií mladých v Európe.

Pláž Bačvice v Splite

     pláž bačvice splitNajznámejšia splitská pláž je piesočnato-štrková pláž Bačvice, ktorá získala aj ocenenie Modrá zástava. Je veľmi populárna medzi mladými, ktorí ju navštevujú kvôli čistému, plytkému moru, čo je ideálne pre hru picigin, ale aj kvôli klubu Shakespeare. Pri mnohých svetovo známych DJ-och sa tu budete zabávať do ranných hodín.

Plaža Pudarica, 2 km od Brbata na otoku Rabu

     pláž pudarica ostrov rabPláž Pudarica sa nachádza 10 km od mesta Rab a 2 km od Barbatu. Táto štrková pláž, ležiaca v bohatej stredozemnej vegetácii, je cez deň ideálnou destináciou pre rodiny s malými deťmi. V nočných hodinách sem prichádzajú mladí ľudia, ktorí sa chcú zabaviť, predovšetkým klube Santos, prvom beach clube na ostrove Rab. Vďaka svojej mimoriadnej ponuke hudby a nápojov, a dobrému dopravnému spojeniu - autobus z Rabu a naspäť chodí každú hodinu - je Santos jedným z najpopulárnejších klubov v Dalmácii.