Apartmány Stredná Dalmácia

Apartmány v Chorvátsku - Vyhľadávanie

Apartmány v Strednej Dalmácii

Hrvatska apartmani Vás sprevádza po rozprávkovej krajine, ktorú navštívili mnohé historické osobnosti, pričom dnes predstavuje obľúbené historické destinácie pre milovníkov kultúrnej turistiky a poznávacej letnej dovolenky

     Stredomorská klíma s dlhými horúcimi letami láka turistov, aby svoju letnú dovolenku strávili v tomto, turisticky rozvinutom regióne s bohatstvom možností oddychu, rekreácie a zábavy. Ubytovanie v Strednej Dalmácii je rôznorodé a poskytuje pestrý výber od súkromného ubytovania, apartmánov, izieb, hotelov a víl  až po kempingy.
     Trogir, Split a Šibenik  sú mestá s búrlivou minulosťou a bohatým historickým dedičstvom. Prechádzka po starých jadrách týchto miest Vás vráti až do dôb antiky a ponúkne Vám jedinečný zážitok. Mesto Split - dominanta Strednej Dalmácie, v ktorej sa nachádza jedna z najkrajších budov na svete - Diokleciánov palác. Split je kultúrnym, politickým a duchovným centrom celej Dalmácie. Okrem lekcií histórie, Vám mesto Split ponúka aj atraktívne súkromné ubytovanie, tradíciu svojich nočných klubov a prekrásne pieskové pláže.
     Pre tých, čo uprednostňujú oddych s morom a slnkom, sú tu menšie miesta s veľkým výberom lokalít ako sú Vodice, Zaton, Skradin, Rogoznica, Primošten, Omiš, Kaštela. Menšie miesta obsahujú všetko potrebné pre ideálnu letnú dovolenku, apartmány a izby podľa každého vkusu, možnosti zábavy na plážach, aktívny nočný život, vodné aj suchozemské športové aktivity a skryté zátočiny, lákajúce krištáľovo čistým morom a vôňami  Mediteránu. Milovníci prírody si môžu vyjsť v ústrety jednodenným výletom do Národného parku Krka, kde sa im naskytne príležitosť, aby počas niekoľkých hodín príjemnej plavby loďou po Visovackom jazere naplno zažili  čarovnú, neopakovateľnú krásu prírody a bohatstvo kultúrnych pamiatok.
     Poznávanie kúskov minulosti v lone moderného súčasného života, vylihovanie na brehu mora pod zelenými borovicami, ochutnávky lahodných špecialít a veľký výber kvalitného ubytovania vo Vás vzbudí želanie, aby ste sa vrátili po ďalšiu porciu nefalšovanej, oddychovej dovolenky.

Prenajímanie apartmánov v Strednej Dalmácii