Apartmány Severná Dalmácia

Apartmány v Chorvátsku - Vyhľadávanie

Apartmány v Severnej Dalmácii

Hrvatska apartmani Vám odhaľuje kolísku chorvátskej kultúry a historického dedičstva ako aj domov významných chorvátskych národných parkov

     Región Severnej Dalmácie sa rozprestiera od ostrova Pag na Severu po mesto Pakoštan na juhu. Zadar, ako mesto s najrozsiahlejšou historickou klenotnicou Severnej Dalmácie, spolu s ostatnými vychytenými  prímorskými letoviskami ako sú Sv. Filip a Jakov, Sukošan, Biograd na Moru, a ostrovy Ugljan, Pašman, Vir, Sestrunj, Molat, Kornati a Dugi otok, priťahujú už dlhé roky turistov na oddych a letnú dovolenku v Chorvátsku. Dúvodmi sú aj príjemná mediteránska klíma, priehrštie archeologických lahôdok, prírodné atrakcie, kilometre pieskových pláží a skrytých oáz, a výborná ponuka ubytovacích kapacít s veľkým výberom hotelov, apartmánov, izieb, kempingov a  sprievodných možností, vhodných na oddych a letnú dovolenku podľa Vášho gusta.
     Najväčším z ostrovov u regióne Severnej Dalmácie je ostrov Pag. Je známy svojím pažským syrom domácich oviec, pažskou čipkou, ale aj nezabudnuteľným nočným životom na niektorých z najkrajších pieskových pláží a zátok, ako je známa pláž Zrče v Novalji na ostrove Pag.
     Okrem slnka a krištáľovo čistého Jadranského mora ponúkajú ostrovy Pašman, Ugljan a Dugi otok letnú dovolenku a oddych v plnom súlade s prírodou, kde si môžete dokonalo naplniť batérie pred opätovným návratom do reality.  Mnohé apartmány, izby a vily, väčšinou blízko mora, ponúkajú kvalitné ubytovanie a oddych každému, kto si chce vychutnávať nedotknutú prírodu a čisté Jadranské more plné lákavých plodov, ktoré môžete ochutnať v miestnych tavernách, alebo ich pre Vás radi pripravia ochotní domáci vo Vašich ubytovacích objektoch. Početní turisti z celého sveta navštevujú Národný park Kornati, známy robinsonskou turistikou, ktorá sa na Kornatoch stále viac rozbieha, pričom majú jej milovníci možnosť stráviť chvíľ dovolenky v kráse a tichu tohto súostrovia. Oblasť je ako predurčená pre všetky druhy vodných športov.
     Či už ste prišli spoznávať historické pamiatky, vychutnávať nočnú zábavu, prírodné krásy, slnko, more a pláže, alebo jednoducho z každého trochu, región Severnej Dalmácie Vás volá na nezabudnuteľnú letnú dovolenku a oddych v Chorvátsku!

Prenajímanie apartmánov v Severnej Dalmácii