Apartmány pri mori

     Pri výbere miesta svojej letnej dovolenky je väčšinou prvý krok tým najťažším. Musíme sa rozhodnúť pre druh ubytovania. Za ostatné roky zaznamenáva Chorvátsko výrazný nárast nocľahov v súkromí a to ako u zahraničných tak aj domácich hostí, ktorí sa rozhodnú stráviť svoju dovolenku v jednom zo súkromných apartmánov - apartmani na moru.
     Výhodou trávenia dovolenky v apartmánoch – apartmani na moru v Chorvátsku, sú predovšetkým výhodné ceny, ale aj kvalita, ktorú tento druh ubytovania ponúka. Keď sa už však rozhodneme pre dovolenku, tak je väčšina z nás ochotná minúť aj trochu viac, avšak v období krízy oveľa starostlivejšie zvažujeme, na čo presne svoje peniaze minieme. Takto väčšina turistov zistila, že pokiaľ si svoj pobyt zarezervujú v jednom z apartmánov – apartmani na moru, tak peniaze ktoré ušetria pri ubytovaní, môžu využiť na ďalšie obohatenie svojej dovolenky. Ďalšou z veľkých výhod dovolenky v apartmánoch - apartmani na moru je bezprostredný kontakt s majiteľom, o čom sa môžete presvedčiť aj na našej webstránke. Nie je potrebný sprostredkovateľ a pri rezervácii apartmánov – apartmani na moru je hosť v priamom kontakte s majiteľom, ktorému môže oznámiť svoje želania a predstavy, pričom majiteľ konkrétneho apartmánu – apartmani na moru má možnosť poskytnúť najlepšie možné služby, keďže je od začiatku informovaný o želaniach a potrebách hosťa.
     Keď si prezriete trochu detailnejšie naše stránky, presvedčíte sa o tom, že ponuka apartmánov - apartmani na moru v Chorvátsku je mimoriadne bohatá a rôznorodá. Počnúc apartmánmi - apartmani na moru za výhodné ceny v top destináciach, ktoré si väčšinou vyberajú mladí ľudia, ktorí sa chcú zabávať, až po tie luxusné apartmány – apartmani na moru, v ktorých hosť už pri prekročení prahu zažije prechod z ponurého každodenného stresu do sveta komfortu a luxusu. Na záver treba v každom prípade dodať, že tým že ste si zvolili za miesto vašej dovolenky jeden zo súkromných apartmánov - apartmani na moru v Chorvátsku sa nestane vaša dovolenka len jednou z mnohých, ale bude to zážitok obohatený o jednu novú známosť a priateľstvo. Sme si istí, že aj na budúci rok sa budete chcieť vrátiť do toho „svojho“ apartmánu- apartman na moru!

Členité chorvátske pobrežie a malebné chorvátske ostrovy obmýva jedno z najčistejších morí sveta

     Jadranské more je najčistejšie more v Európe, preto nie je div, že sa chorvátske pobrežie stalo mimoriadne zaujímavou destináciou pre mnohých turistov, ktorí trávia svoju dovolenku práve pri Jadranskom mori. Veľká priezračnosť a čistota mora, príjemná mediteránska klíma, bohatstvo flóry a fauny umožnila chorvátskemu pobrežiu, aby sa stali špičkovou svetovou turistickou destináciou. Chorvátske pobrežie je mimoriadne členité s mnohými ostrovčekmi, skalnými chrbátmi a hrebeňmi (1244), mnohé turistické strediská ponúkajú rôznorodé ubytovanie na jadranskom pobreží aj na ostrovoch, pričom prím hrá ubytovanie v súkromí. Súkromné ubytovanie pri mori a milí domáci Vám pomôžu spoznať krásy jadranského pobrežia, pričom sa zaiste budete tešiť z prežitých spomienok a budete sa do Chorvátsko znovu radi vracať.
     Dlhé teplé letá a priaznivé počasie v Chorvátsku, respektíve na Jadrane, umožňuje kúpanie a opaľovanie pri Jadranskom mori a jeho prekrásnych plážach, a získavajú si oduševnených priaznivcov svojou čistotou a krásou. Mapu Chorvátska si nemožno predstaviť bez Jadranského – výborné dopravné spojenie, novovybudované cesty a diaľnica Záhreb – Split Vám zabezpečia príjemnú cestu, rýchly a bezpečný príchod do vybranej destinácie, ako aj podnikanie výletov po jadranskom pobreží i po vnútrozemí Chorvátska, oplývajúceho prírodnými krásami, mnohými národnými parkami a prírodnými parkami.
     Pestrá turistická ponuka, ponúkajúca okrem užívania pri mori a na slnku ponúka nespočetné možnosti aktívnej dovolenky, dobrodružnej dovolenky a objavovania nových miest pri Jadranskom mori. Vybrané turistické strediská na Jadrane samozrejme nesklamú ani milovníkov dobrej zábavy a bláznivého nočného vyvádzania.
     Gurmáni si zas vychutnajú lákavú a pestrú mediteránsku gastronómiu, ktorá bohatstvom chutí láka aj tie najmaškrtnejšie jazýčky. Vínne cesty a špičkové vína sú známe po celom svete, prekrásne pohľady na nedozierne vinohrady zas potešia oko estéta. Olivové háje, stáročné borovicové lesy, vône mediteránskeho rastlinstva, neúnavné koncertovanie cikád… to je Jadranské more. Čo viac si môžete želať pri pomyslení na ideálnu dovolenku?! Užite si ju!