Apartmány Kvarner

Apartmány v Chorvátsku - Vyhľadávanie

Apartmány na Kvarneri

Hrvatska apartmani Vás zoznámi s jedinečnou prírodnou krásou regiónu Kvarner

     Neexistuje veľa destinácií v Chorvátsku, poskytujúcich takú rozmanitú dovolenku ako je región Kvarner. Nachádza sa v Severnej časti Jadranského mora, mimoriadne dobre spojený s Chorvátskom aj ostatnými časťami Európy. Kvarner je korunným klenotom chorvátskeho pobrežia.
     Toľko ráz ospievaná Opatija, so svojimi cisárskymi parkami a architektúrou z čias Habsburgovcov, stále znovu okúzli pocitom prepychového oddychu so šumom Jadranského mora, a veľkým výberom hotelov, apartmánov, izieb a reštaurácií, ktorých gastronomická ponuka je pre miestnych návštevníkov jedným z hlavných lákadiel. Toto rodisko chorvátskeho cestovného ruchu ako aj ďalšie centrá v regióne Kvarner: Crikvenica, Dramalj, Jadranovo, Opatija, Novi Vinodolski a Rijeka, sú skutočným protikladom neďalekým ostrovom a horským oblastiam. Krása krištáľovo čistého Jadranského mora, omývajúceho kamene, štrkové a pieskové pláže, malebné miesta a nedotknutá volá na letná dovolenka a oddych na jednom z kvarnerských ostrovov. Či už je to ostrov Krk, ostrov Cres, ostrov Lošinj alebo ostrov Rab, výber apartmánov, izieb, hotelov, víl, kempingov a ostatného ubytovania je obrovský a ponúka pocit skutočného zážitku z oddychu na ostrove.
     Dovolenka v regióne Kvarner Vám poskytne nezabudnuteľný zážitok a oddych v Chorvátsku na známych chorvátskych plážach ako je tá v Baške na ostrove Krk, Rajská pláž v osade Lopar na ostrove Rab, pláž Poljana v osade Mali Lošinj na ostrove Lošinj, Crni molo v Crikvenici a ostatné prekrásne pláže v mestách ako Opatija, Novi Vinodolski, Dramalj, Krk, ostrov Cres... Okrem slnka, pláže a mora je súčasťou ponuky aj veľký počet letných športov, ktoré majú radi ľudia so zmyslom pre aktívnu dovolenku. Zmenu im ponúka horská turistika po chodníkoch pohoria Gorski Kotar, veslovanie po perejach rieky Kupy či návšteva Národného parku Risnjak. Región Kvarner Vám ponúka kráľovskú starostlivosť, kúpeľnú atmosféru, robinsonskú letnú dovolenku, turistické dobrodružstvá, ktoré sa spolu môžu spojiť v jednej dovolenke snov v Chorvátsku.

Prenajímanie apartmánov na Kvarneri