Apartmány Krk

Apartmány na ostrove Krk

Chorvátske apartmány Vás sprevádzajú na najväčší a najkrajší z ostrovov chorvátskeho Jadranu

     Ostrov Krk je najväčším chorvátskym ostrovom, ktorý je zároveň známy aj ako jedna z najatraktívnejších turistických destinácii Jadranského mora. Okrem bohatej turistickej ponuky ostrova Krk, na každom kroku rezonuje starobylá história ostrova Krk, ktorý si bohatstvom a hodnotou historických nálezov získal prívlastok – kolíska chorvátskej kultúry.
     Mierne stredomorské podnebie, početné ubytovacie kapacityapartmány, izby, luxusné vily, kempingy, bohatá turistická ponuka ostrova Krk a nádherná príroda sú iste dostatočné dôvody k návšteve ostrova Krk a objavovaniu jeho zázrakov. Najvýznamnejšie turistické strediská ostrova Krk sú Baška, Krk, Malinska, Njivice, Punat a Šilo. K celkovej atmosfére krásy ostrova Krk, samozrejme, prispievajú krištáľovo čisté more, prekrásne pláže a storočné borovicové lesy, ktoré dopĺňajú atmosféru stredozemného ostrova Krk. Bohatstvo flóry a fauny stretnete na každom kroku, a možno najlepší spôsob je navštíviť Rajskú pláž a pláž 'Rupa' v Malinskej, pláž 'Njivice' v rovnomennom mestečku, pláž 'Punta de bij' v Punate a pláž 'Konobe Punat' vyhradenú pre nudistov, kamienkové pláže Bašky – 'Stara Baška' a 'Vela plaža' a sami sa presvedčiť o kráse pláží na ostrove Krk. Ostrov Krk ponúka okrem divokých a skalnatých pláží pre dobrodruhov cez pokojné a intímne, osamelé zátoky pre páry, verejné pláží pre rodiny s deťmi, pláže s liečivým bahnom (pláž 'Meline', Čižići a pláž 'Komoriška', Soline) aj celý rad atraktívnych vodných športov, možnosti aktívneho oddychu a nezabudnuteľnú nočnú zábavu.
     Ostrov Krk je jednoznačnou top destináciou pre oddych a dovolenku v Chorvátsku, pretože pre každého ponúka množstvo zaujímavých možností, samozrejme, je tu aj gastronomická ponuka bohatej ostrovnej kuchyne, a množstvo kultúrno-historických pamiatok. Zostáva len zaželať Vám: užite si pestré možnosti ostrova Krk!

Prenajímanie apartmánov na ostrove Krk

Zúžte výber využitím výberu z hlavného menu: