Apartmány Kontinentálne Chorvátsko

Apartmány v Chorvátsku - Vyhľadávanie

Apartmány v kontinentálnom Chorvátsku

Či už sa pohybujete po zlatých poliach Slavónie a Baranje, alebo sa kocháte briežkami Zagorja, ponúka Vám Kontinentálne Chorvátsko nespočetné možnosti na oddych, wellness a potešenie z vidieckej turistiky, tak v  lete ako aj v zime

     Ak máte chuť na poriadnu zábavu, nočný život a aktívnu dovolenku vychutnávajúc si bohatstvo kultúrneho dedičstva, navštívte bez váhania urbanistické centrá Kontinentálneho Chorvátska, mesto Záhreb ako hlavné mesto Chorvátska, ako aj mestá Osijek, Vukovar, Karlovac, Varaždin, Slavónsky Brod a Požega. Popri množstve kultúrnych možností, bohatého historického dedičstva a lákavej gastronomickej ponuke, môžete svoj oddych stráviť v niektorom z početných apartmánov, súkromných domov, izieb a hotelov, ktoré vo Vás zaručene podporia želanie znovu sa do Kontinentálneho Chorvátska vrátiť.
     Ak dávate radšej prednosť oddychu mimo mestského hluku, potom Vás len niekoľko kilometrov od Záhrebu, v Daruvare, Krapine, Varaždine, Tuhelji či Čakovci očakáva prekrásna krajina pahorkov Zagorja a Međimurja. Môžete sa tu oddávať bezstarostnej rozmanitosti ponuky wellness a SPA Krapinských Toplíc, vychutnávať si čaro moderného welnessového centra v Tuheljských Topliciach, navštíviť obľúbené letovisko Stubičke Toplice, relaxovať v spoločnosti slávnych športovcov v Daruvarských Topliciach, vrátiť sa do čias starých Rimanov vo Varaždinských Topliciach, alebo sa po uvoľňujúcom welnesse pustiť do adrenalínového dobrodružstva v najväčšom tobogánovom komplexe, Kúpeľoch Sveti Martin na Muri. Všetky tieto miesta Vám zaručia dobrý oddych v Chorvátsku, pretože okrem spomenutých kvalít ponúkajú ubytovanie v apartmánových osadách, dovolenkových domoch a súkromných izbách a apartmánoch.
     Pokračujúc cestou po Kontinentálnom Chorvátsku smerom na východ, nechajte sa viesť po vínnych cestách Baranje a Iloku, vychutnávajte si lahôdky z ich bohatej gastronomickej ponuky a kvalitných vín, vďaka ktorým sa tieto miesta Východnej Slavónie stali svetoznámymi. Dovoľte domácim obyvateľom, aby Vás zahrnuli svojou pohostinnosťou na vidieckych hospodárstvach, kvôli ktorým je tunajšia agroturistika  z roka na rok populárnejšia. K miestam v Slavónii, ktoré sa nesmú vynechať, patrí každopádne Park prírody Kopački Rit v Baranji, ktorý je najväčšou ornitologickou rezerváciou v Európe. Dobrým nápadom je aj návšteva  Djakova , kde si môžete osedlať jedného z mnohých koní z ich slávneho djakovského žrebčína. Svoje zážitky z vidieckej turistiky si nesmiete zabudnúť okoreniť kulinárskymi špecialitami, ktorými je Slavónia známa široko-ďaleko, a po nájsť si ubytovanie u v malebných dovolenkových domoch, na súkromných vidieckych statkoch, apartmánoch a naďaleko známych slavónskych kolibách.

Prenajímanie apartmánov v kontinentálnom Chorvátsku