Apartmány Gračac, Lovinac a Udbina

Apartmány v Gračaci, Lovinci a Udbine

Priestranná dolina na križovatke ciest Gospić – Knin a Krbava – Dalmácia

     Gračac si svoju svetovú slávu získal vďaka jednému človeku „Hrdinovi z Liky“ ako ho ľud prezýval, Marijanovi Matijevićovi, ktorý bol už počas svojho života pokladaný za najsilnejšieho muža na svete. Rovnako silná a bohatá je aj jeho gastronomická ponuka a milí domáci, u ktorých nájdete ubytovanie v jednom z ich mnohých apartmánov a izieb, pričom sa vďaka jeho výhodnej geografickej polohe za necelú hodinu ocitnete v Zadare, Knine alebo Gospići. Ak sa rozhodnete stráviť svoju dovolenku v tomto kraji, v žiadnom prípade si nenechajte ujsť jeho prírodné krásy, z ktorých sa najviac vynímajú Cerovačke jaskyne a prameň rieky Zrmanje.

Lovinac so svojím centrom horského cestovného ruchu „Sveto Brdo“, je najzanietenejším priekopníkom rozvoja tunajšieho cestovného ruchu, ktorého hodnotu si uvedomila aj Európska únia, ktorá mu v ňom pomáha

     Leží na Ličskom poli, v priestore s nedotknutou prírodou, veľkolepým horským masívom Velebit, prekrásnou krajinou a čistým vzduchom. Dôležitosť sa tu pripisuje predovšetkým rozvoju horského cestovného ruchu a tradičného poľnohospodárstva. Preto Vaša návšteva Lovinca bude v znamení dobrého jedla a sviežeho vzduchu. Príďte sa sami presvedčiť, prečo je práve toto územie také atraktívne a prečo sa Európska únia rozhodla podporovať a starať sa o jeho rast a rozvoj.

Prenajímanie apartmánov v Gračaci, Lovinci a Udbine

Zúžte výber využitím výberu z hlavného menu:
Bez výsledku.